Saarete Karikavõitjateks tulid Berkmann, Maiman ja Sarapuu

Täna algasid Hiiumaal Linnumäel kolm päeva kestvad takistussõiduvõistlused Saarte avatud karikavõistluste finaaliga. Erinevate arvestuste võitjateks tulid Maarja Berkmann, Inge Maiman ja Leenu Sarapuu.

Kõrgeima arvestuse finaali takistuste kõrguseks oli 115 cm ja ümberhüpetele pääses Saarte Karika esinelikust vaid Maarja Berkmann (Hiiumaa), kes sellega tõusis karikavõitjaks. Teisena lõpetas Saarte karikasarja kõrgeima arvestuse Maris Suuster (Tondi), kolmandana Maris Berkmann. Sõidu arvestuses läks esikoht jagamisele, kuna ümberhüpetel sõitsid identse tulemuse välja Kullo Kender (Tartumaa) ja Karavela ning Paul Argus (Tondi) ja Peak a Boo.

Keskmises arvestuses tõusis võitjaks Inge Maiman (Hiiumaa), kes vaid punktiga edestas teisena lõpetanud Birgit Laupät (Tondi) ja kuue punktiga kolmandana lõpetanud Hanna Treikelderit (Tondi).

Madalaima arvestuse esikolmiku moodustasid Leenu Sarapuu (Hiiumaa), Reio Pihlak (KRT) ja Marion Demus (Hiiumaa). Siingi eristas esimest ja teist kohta sarneselt keskmise arvestusega üks punkt.

Homme jätkatakse Linnumäel XII Kärdla Ratsupäevadega.