S´Hertogenboschi teise võistluspäeva avasõidu võit läks Ühendriikidesse

Teine võistluspäev s´Hertogenboschis algas takistussõitjate etteastega, kes võtsid mõõtu 145 cm kõrguste takistustega puhtusele ja kiirusele peetud parkuuris. Sarnaselt eilse õhtu viimase sõiduga, läks ka tänane hommikune võit Ühendriikidesse.

Võistlustules olid ka meie Tiit Kivisild ja Calina, kuid kahjuks ei saa me edastada sõnumeid heast vormist. Tulemuseks kaheksa karistuspunkti ja koht lõpp-protokolli tagumises pooles.

Seda, et jänkid oskavad kiiresti sõita, tõestas juba eile Rich Fellers oma teada tuntud Flexible’iga. Tänases avaparkuuris tõestas sama Fellersi kaasmaalane Richard Spooner, kelle võistlushobuseks Billy Bianca. Võitjatest täpselt kaks sekundit aeglasema tulemusega saavutasid teise koha omaaegne maailma esinumber hollandlane Albert Zoer ja hobune Vigo. Kolmas tulemus fikseeriti samuti Hollandi paarile – Jur Vrieling ja Wittinger.

Kivisild on tänaseks oma stardid teinud, lähinaaber Gutkauskas asub starti nii õhtuses MK finaali teises osavõistluses kui hilisõhtuses 150 cm kõrguste takistustega parkuuris.

Eesti aja järgi kell 13 algab koolisõidu finaali esimene osavõistlus, takistussõitjad jätkavad kell 20: 00. Võistluse kodulehekülje leiate endiselt aadressilt http://www.indoorbrabant.com/en/ .