Saksamaa kolmevõistlejad võitsid Malmös kolmanda Rahvuste Karika järjest

Möödunud nädalavahetus Malmös, kus viidi läbi tänavune kuues kolmevõistluse Rahvuste Karika etapp, oli jällegi õnnelik sakslastele, kes panid "kotti" juba kolmanda Rahvuste Karika järjest.

Sakslastele tundub Malmö viimastel aastatel sobivat, sest mullustel Euroopa Meistrivõistlustel võeti samas paigas samuti kuldmedalid. Sakslased, kes eelnevalt olid võitnud Strzsegomi ja Aacheni etapid, kogusid Malmös 152 punkti, kui prantslastel kogunes neid 163 ja rootslastel 215.4. Seekord esindasid Saksamaad Andreas Dibowski ja FRH Butts Avedon, Peter Thomsen ja Horseware`s Cayenne, Claas Hermann Romeike ja Cato 60 ning Anna-Marie Rieke ja Petite Dame.

Sakslaste võim oli niivõrd suur, et CICO3* individiuaalarvestuses saavutati suisa kolmikvõit. Parima tulemusega lõpetas Andreas Dibowski hobusega Hans Dampf ning oli oma võistkonnahobusega Butts Avedon kolmas. Teine koht kuulus Peter Thomsenile hobusega Horseware`s Cayenne.

Nüüd, kus üheksast etapist on peetud kuus, juhib endiselt Suurbritannia, kellel punkte 45. Vaid punktiga jääb maha Prantsusmaa ja kolme punktiga Saksamaa.