Sankt Peterburgi teisel võistluspäeval säras Tiit Kivisild

Eile, laupäeval, jätkus Peterburis meie liiga MK-etapp oma teise võistluspäevaga. Sarnaselt reedega oli kavas kolm võistlusala.

Kui reedel osutus meie parimaks Urmas Raag (GKG), siis laupäeval saavutas eestlaste parimad tulemused Tiit Kivisild (Ruila Tall). Nädalapäevad tagasi Riia MK-etapi võitnud sportlane võitis sama paarilise ehk Torreroga päeva põhisõiduks olnud parkuuri kõrgusel 145 cm. Samas sõidus oli Kivisild Cinnamoniga kolmas. Põhisõidu läbisid puhtalt ka Gunnar Klettenberg (GKG) ja Agadez, kuid vead ümberhüpetel neid auhinnalisele kohale ei viinud. Nii nagu reedel, andis ka laupäevane 145 cm sõit punkte Rolex Rankingu edetabelisse.

Auhinnalisi kohti võtsid eestlased ka põhisõidule eelnenud ja 10 cm madalamast sõidust. Teise kohaga lõpetasid Urmas Raag ja Laguna vd Roshoeve, viiendad olid Kivisild ja Calina.

Tänane võistluspäev on Peterburis uudise kirjutamise ajaks juba alanud. Grand Prix kõrgusel 160 cm algab meie aja järgi kell 14.00. Grand Prix annab punkte nii MK kui Rolex Rankingu edetabelitesse.