Särevere Palladium Cupi kõrgeima sõidu võitis Karin Karma Callistol

Nädalavahetusel Järvamaal Säreveres aset leidnud Palladum Cupi teise etapi põhisõidu, milleks oli noorte ratsanike kahevooruline parkuur kõrgusel kuni 125 cm võitsid Karin Karma ja Callisto.

Teiseks tõusis Liis Danelson Empire´il ning kolmandaks sõitsid end Renek Rosenberg ja Velikaja Luga. Teise vooru pääses ka Kerttu Klettenberg Pia Diamil, kes jäid nelja karistuspunktiga neljandaks.

Avatud klassi ümberhüpetega parkuuri kõrgusel kuni 115/120 cm võitsid Rebeka Lubaste ja Areen. Mõlemad voorud läbisid puhtalt ka Liina Vaher ja Vandaal, kes saavutasid tulemusega teise koha.

Noorte hobuste parkuuri kõrgusel kuni 115/120 cm võitis Urmas Raagi juhitud 6-aastane Zitaco M. Teiseks tuli ligi kümme sekundit pikema ajaga Catlin Vatseli Catwoman ning kolmandaks Ivo Ots ja Alziir. Nimetatud võistluspaarid olid ka ainsad, kes läbisid ümberhüpped karistuspunktideta.

Avatud arvestuse parkuuri kõrgusel kuni 115 cm võitis Peeter Viiard hobusel Orion. Teisele kohale jõudsid Mrion Mägi ja Bradleid ning kolmandale Ivo Ots ja Alziir. Ümberhüpped läbisid karistuspunktideta kokku kuus võistluspaari.

Juunioride arvestuse parimaks pärjati Kristi Vilu ja Pateetika. Ümberhüpped läbisid karistuspunktideta ka Anna-Mari Raudsepp ja Lagrits.

Mailis Timmi