Sarnaselt Kivisildile tõusis liiga kolmandaks Dina Ellermann

Dina Ellermann tõusis Tallinna MK-etapilt saavutatud neljanda kohaga Kesk-Euroopa koolisõiduliigas kolmandale kohale, võitja Inessa Merkulova tõusis oma teise võiduga teisele kohale.

Väljaande www.dressage-news.com andmetel tõusis Tallinna etapi võiduga venelanna Inessa Merkulova Kesk-Euroopa liigas teisele kohale. Merkuloval on 40 punkti, kaks etapivõitu. Liidrina jätkab teine venalanna, Tatjana Dorofeeva, kellel punkte 43. Dina Ellermann tõusis Tallinna etapi neljanda koha punktide toel kolmandale kohale. Dina punktisummaks on 36. Punktid on mitte-ametlikud, kuna FEI lehel on tabelid alles septembri lõpu seisuga.

Kesk-Euroopa liigast pääseb suurde finaali, mis tänavu peetakse 15.-19. aprillini Las Vegases, 2 parimat paari. Meie liigas on jäänud sõita veel üks etapp, milleks on Ungaris Kaposvaris sel nädalalõpul peetav võistlus, millest Dina osa ei võta. Samas on mitmel korral Kesk-Euroopa liigas toimunud ka märtsikuine finaal, mida hetkel kalendris märgitud ei ole, kuna 2015a kalenderplaan ei ole lõplikult kinnitatud. Finaali toimumise korral on meie sportlasel praeguse seisuga plaan seal osaleda. Küsimusele, kas Las Vegasesse sõit oleks üldse mõeldav, vastas Dina, et tuleb asja võtta rahulikult ning juhul, kui tõesti peaks selline erakordne saavutus sündima, tuleks reisi tõsiselt kaaluda.

Inglise keelset uudist Tallinna etapist saate lugeda aadressilt http://www.dressage-news.com/?p=28442