Scott Brash loovutas Longines Ranking liidrikoha Daniel Deusserile

Märtsikuu lõpuga toimus muudatus FEI takistussõiduedetabeli Longines Ranking liidri vahetus, kui pikka aega maailma esinumbri tiitlit kandnud šotlane Scott Brash loovutas oma koha valitsevale MK-võitjale sakslasele Daniel Deusserile.

FEI avaldab jooksvaid edetabeleid iga kuu esimeses dekaadis. Märtsikuu lõpuga leiame liidrikohalt tuleval nädalal Las Vegases MK-tiitlit kaitsma asuva sakslase Daniel Deusseri, kes on kogunud 2825 punkti. Pikaaegne liider Scott Brash langes 2798 punktiga edetabeli teisele reale, koha võrra langes ka Ludger Beerbaum, kes nüüd hoiab 2629 punktiga kolmandat kohta.

Tänase seisuga leiame esikümnest enim ameeriklasi, kelle arvuks on kolm. Neljandal kohal asub McLain Ward, viies on Kent Farrington ja seitsmes Elizabeth (Beezie) Madden. Farringtoni ja Maddeni vahel paikneb Rolf-Göran Bengtsson Rootsist, esikümne lõpetavad kaheksas prantslane Kevin Staut, üheksas šveitslane Steve Guerdat ning kümnes iirlaste noor talent Bertram Allen.

Eestlastest hoiab Longines Ranking`s parimat kohta Tiit Kivisild, milleks on 274. Lätlastest MK-finalistid Kristaps Neretnieks ja Andis Varna asuvad vastavalt positsioonidel 106 ja 246.