Sehver ja Argus Soomes esikohtadel

Täna, Helsinki International Horse Show teisel võistluspäeval saime rõõmuga kaasa elada Kätlin Sehverile, kes Lord Leul võitis U25 klassi, ning Paul Argusele, kes saavutas esikoha Stalingradil 5aastaste hobuste klassis.

Noored alustasid võistlemist juba eile, Kullo ja Kätlin U25 parkuuris kõrgusel 130 cm ning Paul noorhobuste klassides. Kätlinil ja Lordil õnnestus võtta kolmas koht 33 osaleja seas. Puhtad sooritused tulid ka Kätlinilt Utinkal ja Kullolt Welt Duranil, kohad vastavalt 12. ja 15. Paulile eile märkimisväärseid kohti ei jagunud.

Täna oli meie takistussõitjatel parem päev. Nagu öeldud, saavutasid U25 peavõidu Kätlin ja Lord, sama sõidu kolmandaks tuli Kullo Clarence’il, takituste kõrguseks oli 135 cm. 5a hobuste klassis osutus parimaks Paul Stalingradil.

Klettenberg startis Ulrikesel täna International Welcome parkuuris kõrgusel 140 cm, kus sai kirja 1 kp esimeses faasis, mis ei võimaldanud enamat 37. kohast. Kohe seejärel starditi Helsinki Trophy’l kõrgusel 145 cm, kus kogunes 12 kp.

Kahjuks koolisõidust häid uudiseid pakkuda ei ole. Marika ja Orlando P tulemuseks jäi eilses GP’s viimane koht ja mõnevõrra üllatuslikud 57,298%. Kohapeal viibinud Eesti Koolisõidu manageri Eva-Maria Vint-Warmingtoni sõnul oli neil lihtsalt ebaõnnestunud päev ning olude sunnil venis ka meie võistluspaari soojendus oodatust kõvasti pikemaks, mistõttu hobusel ei olnud enam minekut sees. Homme hommikul stardib Marika koos kahe konkurendiga GP Specialis, kuna Küri selle tulemusega ei pääsetud.