Sehver jätkab võidulainel. Seekord Haminas

Soome ja Venemaa piiri lähistel vanas Hamina bastionis toimub sel nädalavahetusel Soome Rahvuste Karikas tasemel CSIO3*, millele lisaks võtavad rahvuslikul tasemel mõõtu kuni 25aastased noored ning rahvusvahelisel tasemel CDI3* koolisõitjad. Eestist osalevad Kätlin Sehver ja Tiit Kivisild.

Esimene võistluspäev on Haminas selja taga ning saame tõdeda, et välishooaega hiilgavalt alustanud noorratsanik Kätlin Sehveri (Ruila Tall) võiduhoog ei ole raugenud. Lord Leuga võideti reedene noorte kuni 130 cm kõrguste takistustega sõit. Lisaks saavutas Sehver samas sõidus Utinkaga kolmanda koha. Teisena mahtus kahe meie hobuse vahele soomlane Mikael Wahlman hobusel Prestige.

Tiit Kivisild võistleb Haminas hobustel Cinnamon ja Torrero. Viimasega alustas Kivisild puhta sõiduga kaheosalises parkuuris kõrgusel 140 cm, mis andis üheksanda koha. Cinnamoniga osaleti õhtuses Hamina Grand Prix nimetust kandnud sõidus, kus takistuste kõrguseks oli kuni 145 cm ning jagati Rolex Rankingu punkte. Eesti võistluspaar kogus neli karistuspunkti, mis andis 13. koha ja viis reitingupunkti. Võitis rootslane Jens Fredricson hobusel Lunartic.

Laupäeval on kuni 25aastastel ratsanikel kavas jällegi parkuur kõrgusel 130 cm, rahvusvaheliselt võisteldakse kõrgustel 140 cm ja Bastioni Grand Prix nimelises sõidus kõrgusel 150 cm. Hamina tulemused leiate aadressilt http://www.helsinkihorseshow.fi/bastioni/content/view/17/ .