Sel nädalavahetusel selguvad Eesti Meistrid kolmevõistluses, samuti parimad ratsakoolid

Eeloleva nädalavahetuse olulisimaks kodumaiseks võistluseks on Järvamaal Koordi tallides toimuvad poniklassi, juuniorite ja täiskasvanute meistrivõistlused kolmevõistluses. Samas toob nädalavahetus muudki põnevat.

Koordi tallides toimuval kolmevõistlusel on kavas viis erinevat klassi, millest kolm kuuluvad meistrivõistluste hulka. Poniklassis selgub meister tasemel Kerge 90, juunirite hulgas tasemel Keskmine 100 ning täiskasvanutes Raske 110. Lisaks tiitliklassidele saab tasemeb Kerge 90 ja Keskmine 100 võistelda ka avatud arvestuses.

Kukrumäe ratsatalus Harjumaal selgitatakse eeloleval laupäeval tänavused parimad ratsakoolid, millede võistkonnad võistlevad nii kooli- kui takistussõidus. Tiitlivõistlustele lisaks jätkub Pangodis Tartumaa Suvekarikas takistussõidus.

Lisaks kodumaistele võistlustele on meie sportlased võistlustules välismaal. Tõsiseima etteaste teeb üldsusele vähetuntud rakendisportlane Pille-Riin Roosileht, kes stardib Ungaris toimuvatel noorte paarisrakendite Euroopa Meistrivõistlustel. Madalmaades Leersumis võistlevad kestvusratsutajad Kairit Kalbre ja Heigo Rohtla.