Sel nädalavahetusel võistlevad meie takistussõitjad Sloveenias, Belgias ja Luunjas

Kui meil on lähikuudel võistluste osas suhteline vaikus, siis Euroopas käib sisehooaeg täistuuridel. Algaval nädalavahetusel võistlevad meie takistussõitjad Sloveenias ning Belgias, Tartumaal Luunjas saab aga alguse Tartumaa Talvekarikas.

Sloveenlased korraldavad kahel järjestikusel nädalavahetusel rahvusvahelised takistussõiduvõistlused Celjes, kus sel nädalal CSI2* tasemega võistlus, tuleval nädalal meie liiga lõunaregiooni MK-etapp. Mõlemal nädalavahetusel osalevad eestlastest Gunnar ja Kertu Klettenberg, järgmisel nädalal liitub nendega Hanno Ellermann.

Rein Pill võistleb sel nädalavahetusel Belgias Wiezes, kus sarnaselt Celjega kavas CSI2* tasemega võistlus. Wiezes alustati eile, Rein ja A Brok lõpetasid 135 cm kõrguste takistustega parkuuris nelja karistuspunktiga, mis 90 paari seas andis 36. koha. Pill startis 140 cm tasemel hobusega Virgin Express, kuid selle sõidu tulemused ei olnud uudise toimetamise ajaks veel avalikud.

Kodumaal, Luunjas, saab aga homme alguse Tartumaa Talvekarikas 2014. Esimesel etapil võisteldakse kõrgustel 95 cm, 105 cm, 115 cm ja 125 cm.