Selle aasta esimene kodumaine takistussõiduvõistlus toimus Veskimetsas

Janley Saar ja Ilsonne V Bareelhof. Foto: Kristhel Vaht

15.jaanuaril olid takistussõitjad võistlustules Veskimetsa Ratsakeskuses. Aasta esimesel kodumaisel takistussõiduvõistlusel hüpati võidu neljas parkuuris, põhisõiduks oli sel korral 115/125 cm handicap. Põhisõidu parimateks osutusid Janely Saar ja Ilsonne V Bareelhof.

Võistlust alustati kahefaasilise 70 cm sõiduga, kus osalesid ratsakoolide hobused ja ponid. Sõidu võidu viisid koju kuuekümne kahe osaleja seast Hanelle Hübbe (Valgeranna RSK) ja Tukit.

Handicap 70/80/90 cm 4-5a ja I hooaega võistlevatele hobustele mõeldud sõidus osales kaheksa paari, neli paari lõpetas vigadeta – Hellin Tooding (Tondi RSK) ja Rofiina, Johanna Tafenau (Tondi RSK) ja Selena, Catlin Vatsel (Jumping Team Vatsel) ja King’s Knight ning Hanna-Liisa Ervin (Tondi RSK) ja Rofiina.

Älis-Sille Hein (Tondi RSK) ja Essential De Muze K.S.H. olid harrastajate 100 cm võitjad. Avatud arvestuse samal kõrgusel võitsid Kristiina Raudnagel (Märjamaa RSK) ja Dior.

Põhisõidus osales 41 paari, puhtusele-kiirusele peetud sõidus oli vigadeta sooritusi kolmteist. Kiireima ajaga noppisid võidu Janely Saar (Valgeranna RSK) ja Ilsonne V Bareelhof. Teise tulemuse said kirja Maarja Martinson (Tondi RSK) ja Tinstar Von Dalwigk Z, kolmandad olid Lissy-Ann Tilk (Tondi RSK) ja Ex’Royal.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/45372