Selle hooaja viimane ametlik koolisõiduvõistlus peeti Kurtnas

21. novembril peeti Kurtna ratsakeskuses koolisõiduvõistlus Kurtna Talv, kus skeeme jagus igale raskusastmele ning kokku tehti 47 starti. ERLi kalenderplaanist tänavu rohkem koolisõiduvõistlusi ei leia.

R klassi (PSG) oli välja tulnud neli paari, kellest parimaks osutusid Grete Hussar (Saaremaa) ja Rohan Warrior tulemusega 65,439 %, edestades nii võrdlemisi napilt Diana Pruksi (Toominga) kahel hobusel. Romantikaga saavutati teine koht skooriga 65,219 % ning Scottiga kolmas (64,474 %).

M skeemi võistles täpselt niipalju osalejaid kui oli ka poodiumikohti. Siinkohal õnnestus Pruksil siiski pälvida esikoht,mis tuli hobusel Chalkos Z tulemusega 64,956 % ning oli umbes poolteist protsendipunkti parem Evelin Rattuse (Tondi) ja Helanase omast. Kolmandaks jäi Diana Scottiga (61,096 %).

L raskemas programmis võistles 2 juuniorit, kelle hulgas Hanna Lang (KRT) edestas napilt (60,089 %) Rutt Margust (Liivimaa) Valdfridil (59,821 %). Avatud klassis oli viiest osalejast edukaim Tiina Kuusmann (KRT) Rimbaud’l (68,571 %).

Tasemel L kergem asus starti kümme paari ning kena protsendiga 68,446 % tuli võitjaks Rose Marie Skjoldby (Viljandimaa) hobusel Ounce of Gold.

Nagu ikka, oli enim starte A taseme avatud klassis, kus 13 osaleja seas tuli kogu päeva parima tulemusega 70,667 % võitjaks Kelly Kvarnström (Black Stallion) Gännonil. Nii poniratsanike kui laste arvestuses oli edukaim KRT klubi sportlane Susanna Kukke, kes seljatas poniklassis oma kolm konkurenti poniga Mc Leod (64,833 %) ja edestas viit paari lasteklassis hobusega El Beg (67,167 %).