Selle suve atraktiivseim karikasari toimub Perilas

Perila Summer Show 2021 Prix de CWD Sellier Finland võitja Grete Triisa ja Rokit, kes võitsid CWD ponisadula. Vasakul sadulapassija ja CWD esindaja Veera Ihatsu ja paremal kohtunik Andri Sabrodin. Foto: Vivian Rull
Perila Tallid koostöös CWD ametliku maaletoojaga kutsuvad ellu uue karikasarja, mille peaauhinnaks uus CWD sadul. Karikasarja raames toimuvad 3 etappi ja finaal, lisaks on kavas eraldi händikäpiga sõit. Sarja peaauhinnaks on uus CWD sadul ning ei puudu ka rahaline auhinnafond, kuhu kvaliftseeruvad nii karikasarja punktiedetabeli kui finaalsõitude paremik. Esimene etapp toimub juba Perila kevade raames 30.04-1.05 Finaalsõidud ja handicap sõit peetakse traditsiooniks saanud Perila Summershow raames.
Sarja idee autor Paul Argus on võtnud eesmärgiks tuua põnevust meie välihooaega ja elavdada suviseid võistlusi. Et CWD ametliku maaletooja esinadajaga Veera Ihatsuga on juba eelnevalt edukalt koostööd tehtud, sündis idee korraldada ka CWD nimeline karikasari. Korraldajad loodavad, et antud karikasarjast saab alguse pikaajaline koostöö ja võistluste sari, mille etappe võiks korraldada tulevikus ka väljaspool Perila talle. Samuti oodatakse liituma ka teisi toetajaid mis annab võimaluse muuta sarja etapid veelgi ligitõmbavamaks ja auhinnad ihaldusväärsemaks. Muide, ka üks Eesti esiratsusi Jay-Z-Bee kasutab just CWD sadulat.
Etappide ajakava:
30.04-1.05 Perila Kevad
25-26.06 Perila Jaan
9-10.07 Perila Suvi
28-31.07 Perila Summershow/Noorhobuste tšempionaat