Seoses viiruspuhanguga on mitmed korraldajad korrigeerinud võistluste toimumisaegu

Põhja-Eestit tabanud viiruspuhang on sundinud mitmeid võistluste korraldajaid tegema korrektuure plaanitud võistluste toimumisaegadesse. Löögi all on nii selle kui järgneva nädalavahetuse võistlused.

Eelolevaks nädalavahetuseks oli plaanitud Järvamaa klubi korraldamisel Talvise Ponikarika järjekordne etapp, samuti Liivimaa Ratsaspordiklubi takistussõiduvõistlus. Mõlemad klubid on teavitanud Ratsaliitu ja hobumaailma võistluse edasi lükkamisest, kuid konkreetseid kuupäevi veel nimetanud ei ole. Sarnaselt eelnevatega on Märjamaa Spordiklubi teatanud 7. aprillile plaanitud ponide kestvusratsutamise meistrivõistluste edasilükkamisest.

6. aprillile plaanitud Veskimetsa takistussõiduvõistlus jääb praeguste andmete kohaselt ära.

Konkreetsemaks on läibud Ruila Talli klubi, mille korraldamisel pidi toimuma 31. märtsil Koolisõidu Sisehooaja IV etapp. Klubi mainib oma pressiteates järgmist: "Võistluste uus kuupäev on laupäev, 20. aprill. Juhendis toodud skeemid jäävad samaks. Loodame, et haigus taandub peagi ja soovime kõigile osavõtjatele kannatlikku meelt ja head harjutamist."

Tulevaks nädalavahetuseks plaanitud Tondi Ponikarika etapi ja Koordi Tallide sisekolmevõistluse toimumise või edasilükkumise kohta on korraldajad lubanud täiendavat infot anda järgmise nädala alguses.