Septembris leidis aset ka Türi Valla Karikas koolisõidus

Riin Ingre Saare ja Kensington Texel. Foto autor: Elo Joandi.

11. septembril leidis Säreveres aset koolisõiduvõistlus, mille käigus startisid koolisõitjad viies võistlusklassis alates ABC tasemest kuni LK tasemeni.

ABC1 skeemi laste arvestuses oli stardis 10 paari ning konkurents oli tugev – isegi võistlusklassi madalaim tulemus ületas 69% piiri ning võitjapaar Mia Jullinen ja Joram saavutas koguni 75%. Sama skeemi sai sõita ka avatud arvestuses, stardis oli 11 paari. Avatud klassi esikoha saavutasid Maarja Malm ja Raudne (74,762%).

A taseme võistlusklasse oli koguni kaks – A2 ja A3 avatud klassid, A3 oli ühtlasi ka EHS sarja A-klass. A3 skeem oli päeva startiderohkeim – koguni 21 osalejat! Esikolmikusse jõudsid Loore Laeks ja Pipar, Sandra Soomre ja Raket ning Maarja Malm ja New Hill Allina.  Skeemis A2 tehti kokku 15 starti ning selle skeemi parimad olid Riin Ingre Saare ja Reet Jänes. Riin Ingre saavutas esikoha hobusel Kensington Texel ja kolmanda koha ponil Power Emelwerth, Reet Jänes ja Fuero olid teisel kohal.

Ka võistluspäeva raskeimasse skeemi jagus osalejaid küllaga – koguni 19 võistluspaari! Ülekaalukalt parima tulemuse tegi kogenud ponipaar Lisette Kivro ja Mc Gregor J (70,926%). Teisele kohale jõudsid Jelena Kazakova ja Adrenalin (67,130%) ning kolmandale kohale A2 skeemi võitjapaar – Riin Ingre Saare ja Kensington Texel (66,019%).

Vaata lähemalt kõiki tulemusi SIIT.