Sinijärv ja Udeküll võtsid Läti meistrivõistluste etapi väikeses sõidus kaksikvõidu, tiitel Bricisele

Möödunud laupäeval peeti Riias Kleistu ratsakeskuses Läti sisemeistrivõistluste neljas etapp, millel osalesid ka eestlased Siim Sinijärv ja Andres Udeküll. Meie takistussõitjatel õnnestus võtta kaksikvõit etapi väikeses sõidus.

Ainukese avatud sõiduna oli Läti sisemeistrivõistluste neljandal etapil kavas parkuur kõrgusel 120 cm, kus Eesti takistussõitjatel õnnestus võtta kaksikvõit. Parima tulemuse sõitsid välja Siim Sinijärv (ESHKS) ja seitsmeaastane Cooper, teisena lõpetasid Andres Udeküll (KRT) ja kuueaastane Zappa. Samad paarid osalesid ka avatud sõidule eelnenud noorte hobuste parkuuris, kuid seal nii hästi ei läinud. Udeküll ja Zappa olid ühe mahaajamisega teises faasis kaheksandad, Sinijärv Cooperi ja Zandroga ning Udeküll Carrybellaga jäid tahapoole.

Läti sisemeistrivõistluste täiskasvanute arvestuse sõit peeti kõrgusel 140 cm ning selle võitis ilmselge favoriit Girts Bricis (Sport de Lux), tehes seda seekord hobusega Egano van Kadal. Teisena lõpetasid viimasel etapil Kristine Egle (Top Sport) ja Concorde, kolmandal Guntars Silinš (Mežstradzini) ja eesti sporthobune Tritoonia. Läti sisemeistrivõistluste esimes etapi võitnud Andres Udeküll ja Henrietta seekord ebaõnnestusid.

Neljas etapp oli ühtlasi Läti sisemeistrivõistluste finaaliks. Meistritiitli võitis Girts Britcis 56 punktiga, kusjuures viimaselt etapilt ta võidupunkte ei saanud, kuna osales arvestuses oma põhihobusel Emilie Jolie. Hõbedasel kohal lõpetas 53 punktiga Kristine Egle, pronksisel 50 punkti kogunud Guntars Silinš.

Läti sisemeistristrivõistluste viimase etapi tulemused leiate aadressilt http://www.leflatvia.lv/web/?id=414127