Sisehooaja parimad takistussõitjad selguvad pühapäeval Niitväljal

Eeloleval pühapäeval jõuab Niitväljal lõpule ERLi Talvine Karikasari takistussõidus. Finaalis selguvad paremad noorte hobuste, noorte ratsanike, juuniorite ja avatud arvestuses. Kahe päevase võistluse esimesel päeval on kavas avatus klassid kõrgustel 100 kuni 120 cm.

Avatud arvestuses juhib enne finaali Andres Treve (Black Stallion), kellel samas vaid üks punkt rohkem, kui teist kohta hoidval Andres Udeküllil (Parkuur). Kui Trevel 52 punkti ja Udeküllil 51, siis kolmandat kohta hoidval Margit Mägil (Ruila Tall) on kogutud 47 punkti. Kuna finaalis on punktivahed suuremad, ei ole lootused esikolmikusse jõuda kadunud ka 42 punkti kogunud Andreus Kallastel (Pärnumaa) ja Marin Varblasel (THK) ning 41 punkti kogunud Heiki Vatselil (Rafter).

Noorte ratsanike klassis omab arvestatavat edu Kätlin Sehver (Ruila Tall), kes edastab Liis Danelsoni (Ruila Tall) 12 ja Renek Rosenbergi (Ruila Tall) 14 punktiga. Juuniorite arvestust juhib Vändra klubi sportlane Eleri Kiveste viiepunktise eduga Susan Kaleta (Viljandimaa) ees. Kaletast omakorda jääb kahe punktiga maha noorte klassi liider Sehver.

Noorte hobuste ratsastajate tabeli peast leiame Konstantin Prohhorovi (Domingo), kes kogunud 50 punkti. Võrdselt 48 punktiga järgnevad Andres Treve ja Susan Kaleta.

Hillar Talts