Strzegomi kolmevõistluses olid eestlaste parimad Madli Murel ja Flicker

Eilsel jaanipäeval jõudsid Poolas Strzegomis esimeste tasemetena lõpule CIC* ja CIC**, millistes asusid kolmapäeval võistlustulle ka Eesti kolmevõistlejad.

Parima tulemusega lõpetasid CIC* tasemel Madli Murel (Mondes) ja Flicker, kes kolmapäeval alustasid maneežisõidus neljanda koha jagamisega, kogudes suurepärased 48.80 miinuspunkti. Võistluspaar suutis vigadeta läbida ka viimasena kavas olnud maastikusõidu, kuid kahjuks ei lubanud parimate kohtade eest võistleda kolm viga ja sellest tingitud 12 miinuspunkti takistussõidus. Kokkuvõttes 22. koht 77 alustaja seas. Puhta takistussõiduga oleks meie võistluspaar olnud teine.

Vaid ühe koha võrra jäi Murelist maha mullune vabariigi edukaim kolmevõistleja Marit Poltimäe (Kurtna) hobusega Cosette. Poltimäe üksiktulemused olid 60.00 miinuspunkti maneežisõidus, vigadeta takistussõit ja 1.2 miinuspunkti maastikusõidust ületatud normiaja eest. Juula Reinumägi (Parkuur) ja Czaruk langesid kahjuks välja takistussõidus.

Marit Poltimäe osales ka tasemel CIC** ning seda hobusega Szaman. Tulemuseks koguti 108.80 miinuspunkti, milles maneezisõidust 66.00, takistussõidust 4 ja maastikusõidust ühe tõrkega 38.80.

Täna on Strzegomis kavas tasemete CCI**, CCI*** ja MK-etapi CIC***-W maastikusõidud, homme takistussõidud. Tulemustega saate tutvuda, samuti jälgida võistlusi on-line ülekandes aadressilt http://www.worldcupstrzegom.pl/en .