Stuttgardi koolisõidu MK-etapi esikuusikus viis sakslast, esirinnas Werth ja Weihegold

Sel nädalavahetusel Stuttgardis toimuval suurvõistlusel on kavas MK-etapid takistus- ja koolisõidus ning rakendispordis. Koolisõidus tegid sakslannad tõelise "reha", kui võtsid Isabell Werthi ja Weihegoldi juhtimisel esikuuikus viis kohta.
 


Valitsev karikavõitja Isabell Werth ja Weihegold näitasid järjekordselt oma klassi ja skoorisid vabakavas 87.575%, mis andis pea viieprotsendise edu teisena lõpetanud Dorothee Schneideri ja Sammy Davis jr. ees. Viimaste täpne tulemus oli 82.805%. Kui kolmas oli jällegi sakslanna, Helen Langehanenberg hobusega Damsey FRH, tulemusega 79.615%, siis neljas koht läks Rootsi ja seda Tinne Vilhelmson Silfeni ja Paridod Magi esituses.

 

"Weihel on olnud imeline aasta ja me andsime talle pärast Göteborgi (EM) pikema pausi, kuid arvasime, et on hea ta siiski korraks välja tuua ning kodupublikule näidata, mis osutus suurepäraseks ideeks. Ta on olnud viimased nädalad vaid kerges töös ja mei ei võtnud selliseid riske nagu suvel Aachenis või Göteborgis, kuid ma olen täiesti rahul sellega, kuidas ta täna toimis, oli võimas päev," rääkis Werth pressikonverentsil.

 

Valitseva MK-võitjana Isabell Werth punkte ei kogu ja on juba eelkvalifitseerunud Pariisis toimuvasse finaali, kus võib osaleda ükskõik millise hobusega. Valida on tal Stuttgardis kaasas olnud Weihegoldi ja Don Johnsoni (viimasega osales CDI4* võistluses) ning Emilio vahel, kellega võitis etapi Taanis.

 

Kõik Stuttgardi tulemused leiate aadressilt

http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1426/html/en/longinestiming/index.html