Stuttgardi sisekrossi võitis maailma esinumber Michael Jung hobusega Corazon

Möödunud nädalavahetusel toimunud Stuttgart German Masters raames peeti lisaks takistus-, koolisõidu ja rarendivõistlusele ka atraktiivne sisekross, kus võttis stiilse võidu maailma kolmevõistluse esinumber Michael Jung hobusega Corazon.
 

Stuttgardi sisekoross oli paigutatud samale väljakule, kus peeti muudki alad. Tänavu olid korraldajad ehitanud väljakupiirde lähistele veekraavi, mida kasutati rakendis ja sisekrossis. Kolmevõistlejad läbisid kraavi pikku pidi kahel korral. Lisaks oli krossiks väljakule seadistatud teisandatav pankett. Võistlus ise oli üles ehitatud kolmefaasiline, kus eelnevast faasist pääses järgnevasse vaid karistuspunkte omamata.

 

24 500 euro suurust auhinnaraha asus juhtima 20 paari, kellest kolmandasse faasi jõudis 14. Võistluses ei osutunud võitjaks mitte see, kes oli kolmandas faasis kiireim, vaid see, kes sõitis otsustavas faasis lähemale ideaalajale, milleks oli 40 sekundit. Just seda suutis Jung oma 7aastase Corazoniga, kelle ajaks fikseeriti 40.03. Normiajaks oli 42 sekundit ja kehtestatud reeglite kohaselt andis iga normiaega ületav sekund ühe karistuspunkti.

 

Tuntumatest kolmevõistlejatest lõpetas viiendal kohal sakslanna Ingrid Klimke hobusega Parmenides, üheksas oli võistkondlik Rio Olümpiavõitja, Prantsusmaad esindav Karim Florent Laghouag hobusega Punch de l`Esques.

 

Sisekrossi võitnud Jung osales sarnaselt nädal varem peetud Müncheni turniirile Stuttgardiski takistussõiduklassides. Parimaks jäi laupäevases 155cm kõrguses ümberhüpetele peetud parkuuris kõrge teine koht hobusega fischerSolution. Sõidu võitis brasiillane Pedro Veniss hobusega For Felicia, kolmas oli Kevin Staut hobusega Vendome d`Anchat HDC.

 

Kõik Stuttgardi tulemused leiate aadressilt

http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1426/html/en/longinestiming/index.html


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23