Sundance ja Jüri Sokolovski Falsterbo noorhobuste finaali viiendad

Rootsis elav ja treeniv Eesti takistussõitja Jüri Sokolovski saavutas viieaastase hobusega Sundance (30) Folksam Scandinavian Open nime kandnud turniiri finaalis auväärt viienda koha.

Kesknädalal informeerisime lugejaid, et Eesti takistussõitja Jüri Sokolovski osaleb Rootsis Falsterbo suurvõistlusel noorhobuste klassides. Samuti oli selleks ajaks selge, et Sokolovski ja Sundance kvalifitseeusid tänasesse finaali 21 paari hulgas. Alustajaid oli 145. Täna keskpäeval toimunud finaalis pääsesid Sokolovski ja Sundance ümberhüpetele, mis samuti lõpetati puhtalt ning viienda koha andnud ajalise tulemusega. Võitjaks osutus Taani paar Jennifer Fogh Pedersen ja Calvade vd Pikkerle. Viieaastased hobused hüppasid finaalis kõrgusel 125 cm.

Täna jätkub Falsterbo võistlus 5* taseme sõitudega, põhisõiduks on tänasel võistluspäeval Furusiyya FEI Nations Cup Euroopa esimese divisjoni etapp. Võistlustulemused leiate aadressilt http://www.longinestiming.com/Competition?id=00020701010FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF&sport=EQ&year=2013 .