Suurel Reedel peeti Tondil Ponikarika teine etapp, edukaim sportlane oli Anett Pajur

Suurel Reedel kogunesid Tondi maneežis poniratsanikud, et pidada maha ERL-i Ponikarika ja Väikeponide Karika teine etapp. Ponikarika põhiarvestuse etapivõidu võtsid Anett Pajur ja Macho.

Ponikaika Suure Ringi parkuuri takistuste kõrguseks oli 100cm ning paremus selgitati kahefaasilise parkuuri tulemusena. Paare, kes mõlemad faasid vigadeta läbisid oli 11, neist kiireima teise faasi tegid Anett Pajur (Tondi) ja Macho, kellele järgnesid Kristel Saul (Ruila Tall) ja Mon Aco ning Karmen Sule (Audruranna) ja History.

Väikese Ringi parkuur oli samuti kahefaasiline, takistuste kõrguseks 85cm. Sel tasemel võttis võidu Tondi klubi poniratsanik Leana Kalve poniga Odrino `B` van het Juxschot. Teise kohaga lõpetas 85cm parkuuri põhisõidu võitnud Anett Pajur poniga Taglas, kuid Pajur ei osalenud sel kõrgusel sarja arvestuses. Nii sai sarja teise koha punktid kolmandana lõpetanud Age Adamson (Simon) poniga Hobbs ja kolmanda koha punktid neljanda koha omanik Helene Liisi Keis (Simon) poniga Fortune.

Väikeponide Karikasarja kõrguseks on traditsiooniliselt 75cm, kusjuures ponid, kelle turjakõrgus alla 130cm, sõidavad 10cm madalamal. Parkuri võitis suure poniga startinud ja seetõttu sarja arvestuses punkte mitte koguv Elisabeth Käbin (Vändra) poniga O`Hera. Teine koht ja sarja võidupunktid kuulusid jällegi Tondi võistluse edukaimale sportlasele Pajurile, kes saavutas tulemuse poniga Mari. Kolmanda ja neljanda koha hõivas Märjamaa klubi sportlane Kristiina Klaassen väljanägemiselt kaksikutest ponidel Sylvester ja Stallone.

Tondi võistluspäeva lõpetas tõusva raskusega kuni 110cm kõrgune parkuur, mille võitis ei kegi muu, kui Anett Pajur, seda poniga Macho.