Suvine takistussõidu võistlushooaeg on saanud hoo sisse

Siim Sinijärv ja Saxello-K Foto: Laura Pedjak

Hea meel on tõdeda, et lõpuks sai ka kodumaal võistlusvormi tolmust puhtaks kloppida ja jälle võistlustel kätt proovida. 8.mail sai Massus, Pärnumaal avalöögi meie suvine takistussõidu võistlushooaeg – päeva jooksul hüpati viies parkuuris kõrgustel 75-120 cm. Põhisõidus olid võidukad Siim Sinijärv ja Eddy.

Päeva esimeses parkuuris kõrgusel 75 cm osales koguni seitsekümmend paari, vigadeta sooritusega lõpetas 41. Puhtusele ja ideaalajale peetud parkuuris sõitsid esikoha välja Kärolin Roosioks(Suuresti RSK) ja Rimfrost, teise tulemuse teenisid Heleriin Lopp (Saaremaa RSK) ja Charrero, kolmandad olid Lenna Loore Sillandi (Viljandimaa RSK) ja Little Puma.

Puhtusele-kiirusele hüpati 90 cm rajal, kus võidu noppisid 67 osaleja seast Hedi Voor-Voort (Valgeranna RSK) ja Golden Star.

Ka 100 cm parkuuris võisteldi puhtusele ja kiirusele. Võistlustules olnud neljakümne kolmest paarist lõpetas eksimusteta üheksateist. Kiire ajaga tegid konkurentidele silmad ette Lisette Eylandt(ESHKS) ja Vermut II, teisel positsioonil lõpetasid Teele Talts (MTÜ Hiiumaa RSK) ja Masetto, napilt kolmandaks jäid Siim Sinijärv (ESHKS) ja Good Life – J.C.

Võistluspäeva kahes viimases parkuuris kõrgustel 110 ja 120 cm noppis võidu Siim Sinijärv(ESHKS) – madalamas parkuuris ratsuga Saxello Kja põhisõidus hobusega Eddy.Mõlemas parkuuris lõpetas kolmandal positsioonil Camille Mahoni (SA Tallinna RK) Orlymejaga. 110 cm parkuuris olid teised Emili-Loore Vabaoja (Tondi RSK) ja Raven, põhisõidus olid teised Janely Saar (Valgeranna RSK) ja Ilsonne V Bareelhof.

Tulemused: MASSU TULEMUSED