Suvise Ponikarika Suure Ringi parimad on selgunud

Suure Ringi finaali ja karikasarja võitjad. Foto: Laura Pedjak / laurapedjak.smugmug.com

Möödunud nädalavahetusel toimus Ruilas kahepäevane takistussõiduvõistlus, kus selgitati välja ka Suvise Ponikarika Suure Ringi parimad poniratsanikud.

Ratsasaapad.ee toetatud Suure Ringi finaalis tuli hüpata 105/110 cm parkuuri. Ümberhüpetele peetud sõidus osales kaksteist paari, ümberhüpetele pääses neist kolm – Kerli Raudmägi (SA Tallinna RK) ja Pobke, Carol Sanderkoff (Suuresti RSK) ja Tim ning Birgit Adler (Valgeranna RSK) ja Domingo. Ümberhüpetel oli vigadeta sooritusi vaid üks, seega kindlustasid endale sõidu võidu Kerli Raudmägi ja Pobke. Teise tulemuse ühe veaga said kirja Birgit Adler ja Domingo, kolmandad olid Carol Sanderkoff ja Tim.

Suvise Ponikarika Suure Ringi karikasarja arvestuses tegi parima esituse Carol Sanderkoff 73,5 punktiga, talle järgnes Kerli Raudmägi 65 punktiga ja vaid poole punktiga jäi kolmandale kohale Liis Tishler 64,5 punktiga.

Suvise Ponikarika Suure Ringi karikasarja võitja. Foto: Laura Pedjak / laurapedjak.smugmug.com

Kokku osales Suvise Ponikarika 2020 sõitudes 111 poniratsutajat. Enim osavõtjaid (45) oli Keskmise Ringi arvestuses kõrgusel 75 cm. Kokku toimus 4 etappi ja finaalid. Ponikarikat korraldatakse aastast 2004.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/class_sections/525140

Suvise Ponikarika karikasarja punktid: https://www.ratsaliit.ee/pa_file/suvine-ponikarikas-2020-punktiarvestus/

Ruila pilte saab näha ja soetada siin: https://laurapedjak.smugmug.com/V%C3%B5istlused-2012/Ruila-Derby-2020