Sweden Horse Show sisekrossi võit Ingrid Klimkele hobusel Parmenides, võistkondlikult parim Saksamaa

Ingrid Klimke Sweden Horse Show sisekrossil: Foto swedenhorseshow.se

Käesoleval nädalavahetusel peetakse Stockholmis järjekordset Sweden Horse Show`d, kus võistlusrõõmu leiavad nii takistus- kui koolisõitjad, kolmevõisteljad ning rakendisportlased, kui viimastel on kavas MK-etapp. Eile peetud sisekrossi parimaks osutus maailma tippu kuuluv Ingrid Klimke hobusega Parmenides, kes olid mõned nädalad tagasi võidukad ka Stuttgardis.

Kolmevõistluse sisekorssid on sarnaselt rakendi siseformaadiga saavutanud viimastel aastatel olulist populaarsust ning mitmed suurturniiride korraldajad seavad need suurema heameelega oma programmidesse. Nii ka Rootsimaa pealinnas peetav Sweden Horse Show.

Stockholmis asus sisekrossis starti 16 võistluspaari, kelle hulgas maailmanimed Ingrid Klimke, Rosalind Canter, Andreas Ostholt ja teised. Auhindu jahiti nii individiuaalselt kui võistkondlikult. Just esimesena nimetatud staarid tegidki ilma auhindade jagamisel. Kahefaasilisel rajal osutus parimaks Klimke hobusega Parmenides võttes auhinnana vastu John Deer traktori. saksamaa staar edestas tänavu Tryonis maailmameistri tiitli võitnud britti Rosalind Canterit, kes võistles hobusega Las Vegas. Kolmandaks sõitis end sakslane Peter Thomsen hobusega Horseware Nobleman, neljas oli parim rootslane Malin Josefsson.

Võistkondlikus arvestuses läks võit samuti Saksamaale, mida lisaks Klimkele ja Thomsenile esindasid Andreas Ostholt ning Jan Matthias. Teisel kohal lõpetas Rootsi, kolmandal Suurbritannia.

Sweden Horse Show tulemused on leitavad siit, võistluse kodulehekülg siit.