Sweden Horse Show`l tegid ilma Euroopa meistrid Isabell Werth ja Peder Fredricson

Möödunud nädalavahetusel Stockholmis peetud Sweden Horse Show takistus- ja koolisõidu peategelasteks said valitsevad Euroopa meistrid Isabell Werth ja Peder Fredricson, kes mõlemad võtsid mitmeid võite.

 

Isabell Werth võistles Stockholmis hobusega Emilio, kellega võitis tulemusega 79.700% CDI5* tasemega Grand Prix ja tulemusega 86.875% muusikalise vabakava. Sellega tituleeriti Werth ka ürituse parimaks koolisõitjaks.Konkurents Stockholmis oli küllalti arvestatav. Küri lõpetas teisena Rootsi staar Patrrik Kittel hobusega Deja, kes skooris 83% täpselt, kolmanda positsiooni hõivas tulemusega 82.665% sakslanna Helen Langehanenberg hobusega Damsey FRH.

 

Takistussõiduturniiri tasemeks oli Rootsi pealinnas CSI4* ja kuigi 155cm kõrguste takistustega kahevoorulise Grand Prix võit läks iirlasele Bertran Allenile hobusega Gin Chin van het Lindenhof, pärjati võistuluse edukaimaks takistussõitjaks Peder Fredricson, kes läks koju kahe auto nii korraliku auhinnarahaga. Fredricson oli Grand Prix kolmas hobusega H&M All In, kui võttis kiireima aja jures teises voorus maha ühe takistuse. Võidud tulid Euroopa meistrile aga sama hobusega laupäevases 150cm sõidus, kus auhinnaks Volkswagen Tiguan ja pühapäevases 145cm sõidus, kus hobusega H&M Zaloubet võttis sõitja oma teise Tiguani ning selle koos treileriga.

 

Stockholmis peeti maha ka sisekross, kus võidu pälvis Rootsi kolmevõistleja Louise Svensson Jähde hobusega Waikiki 207, teine oli tituleeritud sakslanna Ingrdi Klimke hobusega Parmenides.

 

Kõik Sweden Hirse Show tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/en/competitions/22461

 

 

 


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23