Tähelepanu: vargad liikvel!

Ööl vastu 17. detsembrit murti lahti Raplamaa talli lukustatud uks, mööduti tallis olnud koerast ja mindi eesmärgikindlalt varustuseruumide juurde, kust võeti kaasa suur hulk varustust.

Varaste saagiks langes 5 sadulat ( Kiefferi koolisõidusadul, Ameerika päritoluga koolisõidu sadul, Lemetex hüppesadul, Leedust pärit hüppesadul ja india sadul) ja 8 kopmlekti valjaid, martingale, jalakaitsmeid, korde, nahast libisev.

Ühel sadulal oli pehme must nahkvöö, ühelt poolt kummiga ja sünteetilised jaluserihmad ja nö hüppejalused, valjastel vasksed suulised, 2-3 oliivid, 3-osalised vaskse keskmise lüliga suulised ja tavalised. Ratsmete hulgas olid mustad ja pruunid kummiratsmed, valge kummiga kangast ratsmed, nahkratsmed, punutud nahkratsmed ja kangast ratsmeid veel. Mõnele ei ole ehk selline kaotus midagi, aga meile on see väga suur.

Varustuse võtmise käigus rebiti sadulatelt katted ja paisati asjad segamini, õnneks lükati lahkudes vähemalt talli uksed kinni. Koerale oli ilmselt midagi tehtud (söödetud mürki või löödud kõvasti), sest hommikul ta oksendas ning tunneb end siiani loiult ja kehvasti.

Kutsun üles olema tähelepanelikud talle külastavate võõraste inimeste suhtes ning lukustama eraldi veel varustuse ruume, kappe.

Samas palve, et teataksite, kui tullakse pakkuma kasutatud varustust või ilmub äkki kuskile talli võõrast varustust. Arvan, et oleks õigem, kui varastatud asjadele ei leiduks ostjat, nii ei ole mõtet edaspidi enam vargile minna. Igasugune info oodatud 5139652 või mirjes@gmail.com

Paljud varastatud asjad on piltidelt näha, klikkige noolega edasi, et neid kõiki vaadata.

Lugupidamisega

Mirje Särev