Tähtis teade seoses sportlase litsentsidega 2013!

See info puudutab eelkõige neid, kes kavatsevad 2013.aastal osta esmase sportlase litsentsi, samuti on see oluline teavetreeneritele ja lapsevanematele.

Alates 1. Jaanuarist 2013 siirdub ERL Rohelise Kaardi programm uude etappi. Nimelt saab Rohelise Kaardi (RK) numbri olemasolu vajalikuks eeltingimuseks esmase litsentsi saamisele.

Neile sportlastele, kellele on välja antud sportlase litsents 2004.-2012. aastal, antakse 2013. aasta alguses RK number välja automaatselt. RK numbreid ei anta ühekordse litsentsiga võistelnud sportlastele. RK numbrit on võimalik saada, liitudes ERL Rohelise Kaardi süsteemiga ning sooritades edukalt RK eksami.

Rohelise Kaardi süsteemi puudutavatele Kordume Kippuvatele Küsimustele leiate vastused SIIT: http://tuleratsutama.com/rohelise-kaardi-programm/kkk/

Rohelise Kaardi ja Järgusüsteemiga liitunud saavad oma avalduse staatust kontrollida SIIT: http://tuleratsutama.com/taotluseotsing/

Need, kelle RK või järgutaotluse statuseks on KINNITATUD, palume oma RK või järgumärgile järele tulla, leppides eelnevalt kokku ERL Tallinna või Tartu bürooga.

Rohkem infot RK programmi ja ERL järgusüsteemi kohta leiate kodulehelt http://tuleratsutama.com

Eesti Ratsaspordi Liit