Takistussõidu eliitriik Saksamaa nimetas oma 2013 aasta koondise

Kui väikeriigil Eestil on tihti probleeme neljaliikmelise koondise kokku saamisega, siis suurriigis Saksamaal käib koondise kohtade eest tihe võitlus. Hiljuti kinnitas Saksamaa Ratsaspordi Liit oma tänavused takistussõidukoondised.

A- ehk Tšempionaat- või Meisterkoondisesse kuuluvad maailma hetke esinumber Christian Ahlmann hobustega Taloubet Z ja Codex One, samuti paljukordne olümpiavõitja Ludger Beerbaum hobustega Chaira ja Chaman. Lisaks neile Marcus Ehning koos Plot Blue ja Copin van de Broyga, Meredit Michaels-Beerbaum hobusega Bella Donna ning Carsten-Otto Nagel hobusega Corradina.

Lisaks on Saksamaa nimetanud liikmed ka B-koondisesse, kes vajadusel asendavad A-koondise liikmeid. Sinna kuuluvad tänavu Daniel Deußer ja Cornet D’Amour, Hans-Dieter Dreher hobustega Magnus Romeo ja Embassy II, Marco Kutscher hobustega Spartacus ja Cornet’s Cristallo, Janne-Friederike Meyer hobustega Lambrasco ja Grace, Philipp Weishaupt koos Monte Bellini ja Leoville`ga ning ka David Will ja hobune Colorit.

Uudise algallikaks on www.reiterrevue.de .