Takistussõidu teise osavõistluse võidu pani “kotti” Philipp Weishaupt hobusega Monte Bellini

Takistussõidu MK finaali teise osavõistluse ümberhüpetele jõudsid kaks sakslast ja šveitslane. Takistuste kõrguseks oli 160 cm ja võidu viis Saksamaale Philipp Weishaupt hobusel Monte Bellini.

Esimesena startis ümberhüpetel Marco Kutscher, kelle partneriks Ukraina Zaskhovi kasvandusele kuuluv täkk Cornet Obolensky. Võistluspaar tegi puhta ja piisavalt kiire sõidu, kuid sellest piisas siiski vaid kolmandaks kohaks. Järgmisena startinud Kutscheri kaasmaalane Weishaupt tegi Monte Belliniga kiirema sõidu ja võttis võidu. Kutscherist kiiremad olid ka teisena lõpetanud Pius Schwizer ja Carlina.

Märkimist väärib kindlasti ka ühe karistuspunkti ja neljanda kohaga lõpetanud Eric Lamaze’i tulemus hobusega Coriana van Klapscheut.

Meie lähinaabritest tegi hea sõidu Ühendriikidest kvalifitseeruunud venelanna Ljubov Kochetova, kelle hobune Aslan oli eilsega võrreldes justkui ümber sündinud. Tulemuseks neli karistuspunkti ja 14. koht. Benas Gutkauskas ja Lascar kogusid 13 karistuspunkti. Kivisild täna MK arvestuses enam ei võistelnud.

Keerulise punktisüsteemi alusel juhib pärast kahte osavõistlust Pius Schwizer null karistuspunktiga. Ühe punktiga järgnevad šveitslane Steve Guerdat ja ameeriklane Rich Fellers. Punktitabeli leiate aadressilt http://www.indoorbrabant.com/en/results/ .

S´Hertogenboschi võistluse kodulehekülje leiate aadressilt http://www.indoorbrabant.com/en/category/news/ .