Takistussõiduhooaeg sai jätku Valgerannas

Janely Saar ja Ilsonne V Bareelhof Foto: Kristhel Vaht

16. ja 17.aprillil olid takistussõitjad järjekordselt võistlustules ka kodumaal, sel korral Valgerannas. Kahe päeva jooksul toimus 10 parkuuri, kusjuures ka Suvise Ponikarika II etapp. Viimasest saab lähemalt lugeda peagi ilmuvast artiklist. Laupäevase avatud arvestuse põhisõidu võtsid Janely Saar ja Ilsonne V Bareelhof, pühapäevas 110 cm raja parimad olid Kätrin Kristelle Nõmm ja Romanesca.

Laupäevasel võistluspäeval toimus viis parkuuri, esimesena olid võistlustules 75 cm parkuuri hüppajad. Sõidus osales koguni 70 paari – tihedas konkurentsis viisid võidu koju Birgit Adler (Valgeranna RSK) ja Vapper.

Seitsmekümne ühe osalejaga 85 cm parkuuris oli eksimusteta sooritusi kakskümmend kuus. Puhtusele-kiirusele peetud parkuuris sõitsid esikoha välja Marta Koit(Märjamaa SK) ja Maru Missy, teise tulemuse said kirja Lenna Loore Sillandi (Viljandimaa RSK) ja Mändy, napilt kolmandale kohale jäid Caroly Viikmaa (Valgeranna RSK) ja Wilhelmina.

44st osalejast läbis 95 cm rajal teise faasi vigadeta vaid 8 paari – parima sooritusega lõpetasid Andra Küber(Audruranna RSK) ja Iron.

Kahefaasilises 105 cm parkuuris käis esikolmiku kohtadele tihe rebimine – kõik kolm paari lõpetasid sama sekundi sees. Võidu napsasid Siim Sinijärv(ESHKS) ja Good Life – J.C., teised tulemuse said kirja Birgit Adler (Valgeranna RSK) ja Domingo, kolmandale kohale jäid Grete Triisa (Viljandimaa RSK) ja Rokit.

Päeva viimaseks alaks oli jokkeriga tõusva raskusega 115 cm parkuur, kus olid võidukad Janely Saar (Valgeranna RSK) ja Ilsonne V Bareelhof.

Pühapäeval toimusid peamiselt Suvise Ponikarika II etapi parkuurid, kuid päeva jäid lõpetama siiski ka kaks avatud klassi. Kahefaasilise 100 cm parkuuri võidu noppisid Maria Espenberg(Valgeranna RSK) ja Rolex.

Puhtusele-kiirusele hüpati Valgeranna võistluse viimases parkuuris. Kahekümne viie osaleja seast tegid võidu väärilise esituse Kätrin Kristelle Nõmm(Tondi RSK) ja Romanesca.