Takistussõitjad alustasid välismaal hooaega väga heade tulemustega

Rein ja Alfons Ra.

Täna, jaanuarikuu viimasel päeval alustasid Eesti takistussõitjad Kullo Kender, Rein Pill ja Tiit Kivisild oma välismaa hooaega Poolas, kus võisteldakse nelja päeva jooksul Lublinis CSI2* võistlustel kuni 145 cm kõrgustes parkuurides.

Esimese päeva edukaima soorituse tegi ka eelmisel hooajal suurepärast vormi näidanud ja häid tulemusi saavutanud võistluspaar Rein Pill ja Alfons Ra, kes võitsid päeva kõrgeima sõidu, milleks oli kiirus-puhtus parkuur kõrgusel 140 cm. Parkuurist võttis osa 51 võistluspaari, kellest 11 läbis raja vigadeta.

Rein Pill ja Alfons Ra olid esimese päeva edukaimad.

Suurest sõidust võtsid osa ka Kullo Kender ja Artas ning Tiit Kivisild ja Don Kide, kes mõlemad lõpetasid parkuuri ühe veaga. Kullo ja Artas said rahuliku sõidu eest ka ühe punkti ületatud normiaja eest.
Auhinnalisi kohti tuli meile aga ka juba päeva esimesest parkuurist, kus takistuste kõrguseks 120 cm. Selles samuti kiirus-puhtus parkuuris saavutas Rein hobusel Happygirl G kaheksanda auhinnalise koha 87 sportlase hulgast.
Lisaks juba nimetatud hobustele on Kullol kaasas veel hobused Cesar ja Charlotte Dundas ja Tiidul Haloubet.
Palju õnne Reinule ning soovime edu homseks!