Takistussõitjad naasevad Soomest võitudega

Jessica Raide ja Highscore B. Foto: Tuulian valokuvaus.

15.-17. märtsini võistlesid meie takistussõitjad Jessica Raide, Kippen Närep, Liis Kabral, Miia Varula, Ivo Ots ja Karol-Kenneth Lootus Soomes ning naasesid sealt mitmete auhinnaliste kohtade ning võitudega.

Võidulaine avas Kippen Närep ponil Rosehill Fascination reedel, kui nad võitsid 35 võistluspaari hulgast 110 cm kõrguse parkuuri, olles teise koha omanikust peaaegu 2 sekundit kiirem. Selle parkuuri sõitis vigadeta 15 võistluspaari ning samas parkuuris saavutas kuuenda auhinnalise koha Ivo Ots hobusel Candour Esqui.

Ka samal päeval peetud 120 cm kõrguse parkuuri võitis üks meie omadest ning sel korral olid võitjateks Karol-Kenneth Lootus ja Coolman, olles üks 9-st võistluspaarist, kes parkuuri vigadeta läbis. Karol-Kenneth tegi kiirusega teistele silmad ette, sest teiseks tulnud Ivo Ots ja Candour Esqui olid neist pisut vähem kui 4 sekundit aeglasemad.

Laupäeval tuli meile esimene auhinnaline koht 110 cm kõrgusest noortele hobustele mõeldud sõidust, mille hüppasid vigadeta ning jagasid esimest kohta Liis Kabral hobusega Peltsebul. Vigadeta läbis selle parkuuri 11 sportlast. Sellele järgnes Jessica Raide ja Highscore B vigadeta tulemus parkuuris kõrgusel 120 cm, kus võistluspaar saavutas kolmanda koha 24 vigadeta hüpanud sportlase seast. Selles sõidus, kus kokku oli stardis 55 võistluspaari, saavutas 13. auhinnalise koha Miia Varula hobusel Teun Z.

Jessica Raide ja Highscore B.

Pühapäeval panid Eesti sportlased taa võidu taskusse, kui Jessica Raide ja Highscore võitsid 46 võistluspaari hulgast 120 cm kõrguse parkuuri. Neile järgnesid kolmandana Ivo Ots ja Candour Esqui.