Soomes TIHSiks valmistuvad takistussõitjad näitasid avapäeval head vormi

Kullo (vasakul) ja Tiit (paremal) võistlevad sel nädalavahetusel Soomes.

Järgmisel nädalavahetusel toimub Saku Suurhallis takistussõitjate aasta suursündmus, milleks on Tallinn International Horse Show ning meie sportlased teevad viimaseid ettevalmistusi Soomes Mercedes-Benz Aino Masters nimelisel CSI2* võistlusel. 

Võistlus algas eile õhtul ning juba esimestes sõitudes näidati väga head vormi. Rosettidelaine avas Kullo Kender märal Striga, kellega ta platseerus CSI2* 120 cm kahefaasilises parkuuris kaheksandaks. Noortele hobustele mõeldud 120 cm parkuuris tuli kolmandaks Rein Pill 6-aastasel Happygirl G-l ning neljandaks Tiit Kivisild samuti 6-aastasel Haloubet´l. Lisaks neile said auhinna seitsmendana lõpetanud Helen-Britt Liidemann ja Gwenna N, kaheksandaks tulnud Kullo Kender ja Charlotte Dundas ning kümnendana lõpetanud Urmas Raag ja Van Damme.

Kullo Kender ja Renek Rosenberg (hobuse seljas).

Päeva lõpetas CSI2* 140 cm parkuur, mille võitsid 4-sekundilise edumaaga soomlase Emma Broända ees Kullo Kender ja Artas. Neljandaks ja viiendaks tulid vastavalt Renek Rosenberg ja Fred ning Tiit Kivisild ja Don Kide.

Lisaks meie sportlastele on Soomes vormi kontrollimas meile tuntud välismaalased nagu lätlane Andis Varna, valgevenelane Vital Dziundzikau ning venelane Vladimir Beletsky, keda kõiki on võimalik ka järgmisel nädalal Saku Suurhallis võistlemas näha.

Palju õnne ja edu järgnevateks päevadeks!