Takistussõitjad välismaal: Riias Kullo Kenderile teise päeva põhisõidu võit

Kullo Kender ja Artas. Foto: Mari Ann Selge

Riias jätkus täna MK etapp ning eestlased olid taas auhinnalistel kohtadel. My Relander auhinnalisel kohal Zuidwoldenis. 

Riias sõitis päeva parima tulemuse meie takistussõitjatest välja kindlasti Kullo Kender Artasel võites päeva põhivõistluse, milleks oli kahefaasiline sõit kõrgusel 140 cm. Selles sõidus tuli auhinnalisi kohti aga veelgi: Rein Pill ja Alfons Ra, kes alles mõned nädalad tagasi võitsid Venemaal GP, platseerusid neljandaks ja neile järgnesid viiendana Paul-Richard Argus ja Renessin. Kaheteistkümnenda koha noppisid endale Hanno Ellermann ja Dixon.

Häid kohti saavutati aga ka varasemalt peetud sõitudes. Hommikuses 120 cm sõidus saavutasid häid ja silmapaistvaid tulemusi meie naisratsutajad: teiseks sõitsid end Anette Leppik ja Samurai’s Miracle ning kolmandaks Margareth Eikner ja Madzil. Kuuendal kohal olid Stella-Ingrid Liinamäe ja Calimero von Cimely, kümnendal Sandra Vatter ja Little John, üheteistkümnendal Ketlin Ramjalg ja Gilmore ning viimase autasutatava koha võtsid omale Berit Lehtsaar ja Solei Solei.

Anette Leppik ja Samurai’s Miracle on Riias olnud auhinnalistel kohtadel igas sõidus.

Noortele hobustele mõeldud 120/125 cm parkuuris olid kaheksandal kohal Hanno Ellermann ja Graffiti, neile järgnesid üheksandana Helen-Britt Liidemann ja Gwenna N ning viimasel ehk kaheteistkümnendal auhinnalisel kohal oli Urmas Raag Mascalinol.

Urmas Raagi Mascalino valmistumas oma sõiduks. Foto: Kelli Laev

Enne põhisõitu peetud 135 cm tõketega parkuuris saavutasid teise koha Berit Lehtsaar ja Solei Solei, kuuenda Anette Leppik ja Samurai’s Miracle, kaheksanda Margareth Eikner ja Madzil ning üheteistkümnenda Rein Pill ja Auro Ra.

Nii nagu eelmiselgi nädalavahetusel on ka sel nädalal võistlustules My Relander ja Expert, kes teisel võistluspäeval saavutasid parkuuris kõrgusel 135 cm kõrge viienda koha. My võistluse tulemusi on võimalik jälgida siit: http://results.scgvisual.com/2018/zuidwolde2/index.html

My Relander ja Expert. Foto: Spoolder.net