Takistussõitjate edetabelit juhib taas Hanno Ellermann

Märtsikuu on juba nädal tagasi lõpule jõudnud ning statistikutel võimalus jällegi analüüsida toimunut ning seada sportlaseid paremusjärjestusse. Teeme isegi siinkohal väikese ülevaate ERL-i edetabelite seisust pärast esimese kvartali lõppu.

Takistussõitjad kogusid möödunud kuus hulgaliselt punkte rahvusvahelistelt võistlustelt, mis tõi paremusjärjestusse mitmeid korrektiive. Edetabeli asus jaanuariski sama positsiooni hoidnud Hanno Ellermann (Parkuur), kellel kogutud 636.25 punkti. Teisel kohal jätkab 539.25 punktiga Gunnar Klettenberg (GKG) ning kolmandana Tiit Kivisild (Ruila Tall), kes kogunud 479.5 punkti. Veebruari ning mulluse aasta liider Rein Pill (Ruila Tall) jätkab neljandana. Noorte ja juuniorite edetabeli liidriks on Kätlin Sehver (Ruila Tall) (Foto: Külli Tedre), poniklassis Liis Anette Pae (Tondi).

Koolisõitjate edetabelis jätkavad põhiklassi liidritena Anna Liisa Rink (Nancy) ja Zäz (Foto: Külli Tedre). Teisena järgnevad Dina Ellermann (Tondi) ja Valentino vh Hof Ter Wilde ning kolmandana Maria Chulets (KRT) ja Reljef. Rink ja Zäz juhivad ka noorte tabelit. Juuniorite parim märtsi lõpuga on Getter Kangur (Tondi) ja Palladion, poniratsutajate hulgas Anett Truupõld (Tondi) ponil Kasimir.

Kestvusratsutajad jätkavad muutusteta. Seenioritest on enim punkte kogunud hetkel Araabia Ühendemiraatides treeniv ja võistlev Maris Saar (Parkuur) (Foto: Erakogu) , noorte ning juuniorite edetabelit juhib Kairit Kalbre (Parkuur). Kolmevõistlejad ei ole hooaega veel alustanud.

Hillar Talts