Tallinn International Horse Show 2015 kutsub!

Telgid Saku Suurhalli juures on juba püsti ja käivad viimased ettevalmistused. Siinkohal toome ka teieni lühikese ülevaate sellest, mida tänavu näha saab. Traditsiooniliselt on kõik kolm päeva täis ülimalt kaasahaaravat sporti ja meeleolukat showd ning loomulikult ei puudu ka väikesed üllatused.

Reedese päeva kavas on mitmed rahvuslikud klassid, kuhu tasub omadele kaasa elama tulla. Hommik algab poniklassi võistlusega, peale lõunat vallutavad areeni harrastaja. Meelelahutust pakub keelpilli trio La Phoenix tõeliselt särtsaka etteastega. Reede õhtu lõpetavad koolisõidu tulevikutähed – noored ja andekad koolisõitjad, kel esimene kord suurel areenil sellise rohkearvulise publiku ees võistelda.

Laupäeval tasub kohal olla kindlasti hiljemalt voltižeerimise etteaste ajal. Samuti pakub põnevust koolisõidu FEI World CupTM Grand Prix vabakava. Õhtul kuuleb esimest korda Horse Show ajaloos laval operetti, kui muusikalises kavas AMORE löövad lisaks ooperi lauljatele kaasa ka efektsed hobused. Näha ka väikeste ponide kadrilli ja särtsu lisavad Trikivabriku trikid. Õhtu lõpetab meeleolukas 6-takistusega sõit.

Pühapäeval on lisaks põnevatele takistussõiduvõistlustele areenil kitarrivirtuoos Heiki Mätlik koos efektse „hispaanlasega“ ja kuulata saab Koit Toome esituses Jaak Joala laule. Päeva kulminatsiooniks on Alexela FEI World CupTM.

Osta pilet Piletilevist ja tule kohale! Piletite soodsam hind kehtib kuni 1. oktoobrini!

Pikemalt saab kogu kava kohta lugeda kodulehelt. http://www.tallinnhorseshow.ee/est/tallinn-international-horse-show/programm/

Eesti Ratsaspordi Liit