Tallinn International Horse Show 2015 piletid nüüd müügis

Alates tesipäevast saab Piletilevist osta pileteid Baltimaade suurimale rahvusvahelisele ratsaspordiüritusele Tallinn International Horse Show, mis toimub 2. – 4. oktoobrini Saku Suurhallis juba 13. korda.

Korraldajad soovitavad piletid ära osta juba varakult, nii on võimalik võita hinnas ning lisaks kindlustada endale sissepääs üritusele. Just laupäevane päev on läbi aastate kujunenud eriti rahvarohkeks ning eelmisel aastal kaalus korraldajameeskond üsna tõsiselt võimalust ukse peal piletite müük lõpetada, sest saal oli ääreni täis.

Ka sel aastal on ürituse kavas nii takistussõidu kui koolisõidu FEI World CupTM (maailmakarika etapp). Lisaks leiavad võistluse raames aset ERL Ponikarika suur finaal, Porsche Karika finaal ja koolisõidusarja Tulevikutähed 2015 finaal. Ei puudu ka haarav meelelahutusprogramm ja tuntud artistid. Nagu igal aastal on Horse Show’l näha midagi uut ja midagi traditsioonilist.

Osta pilet juba täna! http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/mitmesugust/tallinn-international-horse-show-2015-38813/

Võistluse info : http://www.tallinnhorseshow.ee või https://www.facebook.com/tallinnhorseshow

Eesti Ratsaspordi Liit