Tallinn International Horse Show osalejad on selgunud

Täna selgusid kümne päeva pärast algava Tallinn International Horse Show osalejad. Kokku on üles antud 14 riiki, 83 sportlast 150-l hobusel.

Hetkeseisuga osalevad hobušõul Eesti, Valgevene, Soome, Suurbritannia, Saksamaa, Iirimaa, Läti, Leedu, Hollandi, Norra, Poola, Venemaa, Rootsi ja Türgi sportlased. Kõige rohkem osaleb võistlusel eestlasi, kokku 25 sportlast 47-l hobusel.

Finaali on Kesk-Euroopa Lõuna liigast üles andnud ainult üks võistleja, Põhja liigast aga kakskümmend. Üles pole end muide andnud selle tabeli liider Arseny Shpakovskiy, mis tähendab, et võimalus finaalist punkte koguda jääb tal kasutamata. Tuletame meelde, et tabeli teist kohta hoiab Rein Pill ning endiselt on viies Tiit Kivisild. Eelseisval nädalavahetusel on ees veel Varssavi etapp, kuhu on sõitmas nii juba mainitud kaks eestlast kui ka Urmas Raag ja Gunnar Klettenberg. Pikema ülevaate maailmakarika hetkeseisust avaldame lähiajal.

Viieteistkümnele eesti ponisportlasele pakuvad TIHS-il konkurentsi kaks soome võistlejat. Koolisõidus näeme kokku 11 võistluspaari, neist kuus on eestlased. Üles astuvad ka soome, vene ja läti koolisõitjad.

Täpsema info osalejatest leiata võistluse ametlikult kodulehelt.

Kohtumiseni Saku Suurhallis 18-21. Märtsil 2010!