Tallinn International Horse Show peakorraldaja on leitud

Caspar Lootsmann. Foto: Jüri Kartul

Eesti Ratsaspordi Liidu juhatus valis 10.04. välja Tallinn International Horse Show’ uue peaprodutsendi, kelleks osutus Caspar Lootsmann.

Avalikule konkursile laekus üle 20 sooviavalduse, mille seast valiti vestlusvooru esialgu välja 8 kandidaati, kellest omakorda 3 pääses lõppvooru.

Caspar Lootsmanni kandidatuuri kasuks räägib tema pikk suurte ja väga erinevate ürituste korraldamise kogemus. Lootsmann on olnud tegev selliste tuntud festivalide nagu PÖFF’i, TARTUFF’i, Valgus kõnnib Kadriorus, Tallinna lillefestival ja paljude erinevate muusikaürituste juures. Senised Saku Suurhalli võistluse korraldajad, Siim Nõmmoja ja Riina Pill, toetavad ürituse korraldamisel uut peaprodutsenti.

“Tallinn International Horse Show on kindlasti Eesti ja lähiriikide ratsamaastikul tähtis ja oluline sündmus. Au on olla osaline sellise mastaabiga ettevõtmises ja selle suurepärases meeskonnas,” ütles Lootsmann. “Anname meeskonnaga endast parima, et sündmus hoogsalt areneks, edendades ratsakultuuri nii Eestis kui ka laiemalt. Meie sooviks on, et kohalikul spordipublikul oleks tulevikus rohkem võimalusi kaasa elada nauditavatele ja ka suurema kaaluga ratsavõistlustele,” lisas ta.

Uue peakorraldaja esimene tutvus ratsaspordi suurvõistlusega toimus Pariisi MK-finaali ajal. Hetkel käib kibe töö 5-7. oktoobril aset leidva Tallinna Horse Show korraldamiseks.

Soovime kogu ratsaliidu tiimi poolt Casparile jõudu ja tervitame teda rõõmuga oma meeskonda!