Tallinn International Horse Show toob sõjamehed ratsasporti vaatama

Eesti Ratsaspordi Liit kutsus välisoperatsioonidel osalenud ja vigastada saanud Eesti sõjamehi tasuta osa saama ratsaspordifestivalist Tallinn International Horse Show. Lisaks pakkus Ratsaspordi Liit Tallinn International Horse Show külastamist ka ajateenijaile.

Eesti Ratsaspordi Liidu peasekretär Siim Nõmmoja sõnul tehakse tänavu koostööd Eesti Kaitseväega selleks, et tähistada sõjalisest harjutustegevusest alguse saanud ratsaspordi sünnipäeva Eestis. „Ratsaliit tähistab tänavu oma üheksakümnendat ning Tallinna Horse Show kümnendat juubelit. Sel puhul meil heameel kutsuda oma aasta suursündmusest osa saama just sõjamehi, sest tänu kunagisele ratsaväelaste sportlikule mõõduvõtmisele saigi ratsasport nii meil kui ka mujal oma alguse,“ selgitas Nõmmoja.

Eesti Kaitseväe tugikeskuse ülema Andres Siplase sõnul on ühiskonna toetus kaitseväelastele ja eriti haavata saanud kaitseväelastele, vägagi oluline. „Kriisihetkedel, sealhulgas haavata saades, hindavad inimesed oma elu, väärtusi ja olukorda ümber. Sellistel hetkedel on kõigi, nii kaitseväe kui Eesti inimeste, toetus nendele meestele ja naistele väga suure tähtsusega. Oleme Eesti Ratsaspordi Liitu pakutud piletite eest tänulikud,“ sõnas Siplane.

Eesti Ratsaspordi Liit