Tallinna Horse Show alustas koostööd portaaliga Equestrian.ru

Tallinn International Horse Show alustas koostööd Venemaa hobuportaaliga Equestrian.ru, mis viib edaspidi meie hobu-uudiseid ka teisele poole idapiiri.

1999. aastal loodud portaal Equestrian.ru kajastab peamiselt Peterburi ja Moskva regioonide ratsaspordielu, kuid ka rahvusvahelisi tippsündmusi. Portaali külastab iga päev enam kui 4500 lugejat ning selles töötab 7-liikmeline toimetus. Oma pikaajalise tegutsemisperioodi jooksul on muuhulgas proovitud välja anda ka ajalehte ning satutud häkkeri rünnaku ohvriks, mille tulemusena oli veebileht maas pea kuu aega.

Lisaks Venemaa kohalikule ratsaspordile kajastatakse järjepidevalt ka Euroopa meistrivõistlusi ning Olümpiamänge. Nüüd siis ka Tallinn International Horse Showd, millest tehakse laiaulatuslik fotoreportaaž ja mitmeid artikleid. Samuti lisatakse võistluste tulemused Equestrian.ru tulemuste andmebaasis ning edastatakse põnevamat infot oma Facebooki saidil. Erilist tähelepanu pööratakse Tallinna võistlusel just Rein Pillile, Tiit Kivisillale, Urmas Raagile ning Gunnar Klettenbergile, kes on toimetuse sõnul Venemaa ratsaspordifännide seas tuntud nimed tänu headele saavutustele Venemaa võistlustel.

Tallinn International HorseShow