Tallinna klubi Harrastajate Karikad võitsid Anni Vakkum ja Kadi Kokla

Möödunud laupäeval jõudis Veskimetsas lõpule Tallinna RSK Harrastajate Karikasari, mille Suure Ringi võitis Anni Vakkum ning Väikese Ringi Kadi Kokla.

Tallinna klubi harrastajate karikasarjas peeti kolm etappi ja finaal, avaetapp toimus juba muide jaanuarikuus. Finaalis hüpati väikese karika eest kõrgusel 80cm, suure karika eest kõrgusel 100cm. Suure karika finaali 14st osalejast pääses ümberhüpetele kaheksa, kellest omakorda viis lõpetasid vigadeta ka otsustava "lahingu". Parima tulemusega lõpetasid Anni Vakkum (Saaremaa) ja Spa, kes kindlustasid sellega endale ühtlasi karikavõidu. Finaali teine koht kuulus Marika Einsteinile (Viru Ratsu) hobusega Alžiir, kolmas koht Haana Normale (Tondi) hobusega Dolores. Üldarvestuses oli punktiarvestus väga pingeline, sest Vakkum saavutas võidu Alice Laanemägi ees vaid poole punktiga. Laanemägi oli finaalis kuues. Üldarvestuse kolmas, Haana Norma, jäi Vakkumile kokkuvõttes alla vaid pooleteistkümne punktiga.

Väikese ringi võitmiseks piisas Kadi Koklal (Hiiumaa) aga finaalis kümnendast kohast. Teise punktisummaga lõpetas Väikese Ringi Helene Proover (Viru Ratsu), kolmandana Agneta Andrejeva (Tallinn). Kokkuvõttes teise koha saavutanud Proover oli aga parim finaalis, kus startis hobusega Piiga. Finaali teine koht kuulus Argo taurile (Tallinn) hobusega Bailey`s, kolmas oli Kristeli Veimann (KRT) poniga Amor.

Lisaks olid Veskimetsas kavas avatud sõidud, millest kõrgusel 110cm võitis Birgit Nigul (Jakoch) hobusega Sacramento, 100cm Marit Poltimäe (Tondi) hobusega Parsifal, 90cm Paul Argus (Tondi) hobusega Cinta ning 80cm Stella Tammets (Kohila) hobusega Games.