Tallinna koolisõidu MK-etapi võitsid Inna Logutenkova ja Don Gregorius

Tänase võistluspäeva peasündmuseks Saku Suurhallis oli Kesk-Euroopa koolisõiduliiga Tallinna MK-etapp, mille võitis ukrainlanna Inna Logutenkova hobusega Don Gregorius, Dina ja Landy`s Akvarell kümnendad.

Tänases Küris osales 13 võistluspaari ja parima tulemuse saavutas eeldatav favoriit Inna Logutenkova, kes hobusega Don Gregorius saavutas tulemuse 76.275, mis andis konkurentide ees veenva edu. Kui eilne Loguntekova ja Gregoriuse sooritus jättis veidi soovida, siis täna õnnestus kõik oluliselt paremini, mida loomulikult näitab nende tulemus. Teise koha saavutanud Rootsi paar, eilsed võitjad, Jennie Larsson ja Zircoon Spring Flower jäid võitjatest maha pea kolm protsendipunkti, lõpetades tulemusega 73.425. Kolmas koht kuulus tulemusega 72.900 venelanna Tatyana Dorofeevale hobusega Kartsevo-Upperville.

Dina Ellermann ei jäänud oma tänase sooritusega rahule ning tõi päevajuhile Mart Mardisalule antud lühiintervjuus võrdluse takistussõiduga, mainides, et täna tuli kolm latti maha. Tulemus 68.625 andis täna kümnenda koha.

Otseülekannet jälgige Delfist, tulemused aadressil http://online.equipe.com/sv/competitions/14585