Tallinna Ratsaspordiklubi karikasari algas viiendat hooaega

Veskimetsas alustati möödunud laupäeval viiendat hooaega järjest Tallinna Ratsaspordiklubi karikasarjaga, mille avas taaskord Laste Ring.

Avaetapil tegi madalamas klassis – 70 cm – parima tulemuse Kristiin Heleen Uuemõis ponil Kalver, kellele napilt kaotas Susanna Liis Ole Intrigandil. Mõnekümmend sajandiksekundit aeglasemalt finišeeris Monika Varter Filipettil. 20 võistluspaari seas tegidki veatu soorituse vaid 6. Sama kõrguse avatud klassi võitis Celin Lannusalu Intrigandil.

Kõrgemas arvestuses – 85 cm – tegi esikohta väärt soorituse mullustel aastatelgi karikasarja erinevaid üldarvestusi võitnud Polina Tsõbizova Mombolil, olles ühtlasi parim sama kõrguse avatud klassis. Karikasarja arvestuse teine koht läks Erle Maidole Pokemonil, kolmandaks tuli Theresa Dee Torjus Lakayl.

Lisaks toimus ka avatud klassile mõeldud 100 cm kõrgune parkuur, mille 18 osaleja seas võitis Theresa Dee Torjus Lakayl.

Järgmine etapp on juba mõeldud harrastajatele ning see leiab aset 31. märtsil Veskimetsas.