Tallinna RSK harrastajate karikad võitisid Helene Proover ja Priit Perna

Eile jõudis Tallinna Veskimetsa Ratsabaasis lõpule tänavune Tallinna klubi harrastajate karikasari takistussõidus, kus Väikese Karika pälvis Helene Proover, Suure Karika Priit Perna.
 


Tallinna klubi harrastajate karikasarja finaalis selgitati parimad ümberhüpetel, kui Väikese Karika pretendendid ületasid 85cm ja Suure Karika pretendendid 105cm kõrguseid takistusi. Madalamal kõrgusel oli ümberhüppajaid viis, kelle hulgast kiireima sõidu tegi Anu Tavinoff hobusega Gurmaan, kes paraku ühe lati maha-ajamise tagajärjel pidi leppima kolmanda kohaga. Võidu võttis aga Helene Proover hobusega Ut To Date ja pälvis sellega ka sarja üldvõidu. Finaali teine oli Liis Šavlin hobusega Väntvigur, sarja kokkuvõttes saavutas teise koha aga Liina Kasemaa, kolmas oli Katrin Patrael.

 

Sarnaselt Väikese Karika finaalile oli ka Suura Karika finaalis ümberhüppajaid viis. Kõrgusel 105cm võttis võidu Älis-Sille Hein hobusega Vedette B, kui teise kohaga leppis Mailis Timmi hobusega Amor Karena ja kolmas oli Riinu Rahuoja hobusega Baron Abruka. Sarja arvestuses kogus enim punkte kaks etappi võitnud ja ühel kolmas olnud Priit Perna, kelle saagiks finaalis jäi hobusega Hermela neljas koht. Teise punktisummaga lõpetas Älis-Sille Hein, kolmas oli Kadri-Liis Kõrm.

 

Kõik finaali tulemused, samuti ka koondarvestuse, leiate aadressilt http://online.equipe.com/en/competitions/20804

 


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23