Tallinna RSK Harrastajate karikasari takistussõidus on alanud

Laupäeval toimus Veskimetsas selleaastase Tallinna RSK Harrastajate karikasarja I etapp. Lisaks harrastajate klassidele toimus ka mitu avatud sõitu. Hoolimata eelnenud selle talve kõige külmemale ööle tuli kohale 162 võistluspaari.

Harrastajate karikasarja I etapi kõrgusel 85 cm võitsid ilusa comebacki teinud võistluspaar Küllike Laius (Tallinna RSK) ja Bingo. Teiseks tulid Risto Märtson (RK Ruila Tall) ja Ladoga, kolmandaks, samuti üle mitme aasta jälle võistlustulle naasnud, Noemi Tuvi (Tallinna RSK) hobusel Windar.

Samal kõrgusel toimunud avatud klassi esikoha pälvisid samuti Küllike Laius (Tallinna RSK) ja Bingo, teise koha saavutas Laura-Martiina Lihhatšova hobusel Pont Alkesandre ning kolmanda Miina Vilo (Tallinna RSK) Otto Osbornil.

Päeva kõrgeim sõit hüpati kõrgusel 100 cm ja selle võistlusala ülekaaluka võidu võttis Olga Kopõtova (Tallinna Ratsaspordikool) hobusel Claudia-Cardinale. Teisena lõpetasid Erik Tuimann (Tallinna RSK) ja Martell ning kolmandana Mari-Liis Oberg (Tondi RSK) ja Kashmir.

Enne ERL kalenderplaani võistlust peeti omavaheline mõõduvõtt ka veidi madalamatel kõrgustel. Tallinna RSK karikasarja „Harrastajate väikese ringi“ I etapi võidu viis koju Maarja-Liisa Nõmm (Audruranna SK) hobusel Hippos, teiseks tuli Merle Trestip (Tallinna RSK) hobusel Intrigant ja kolmandaks Terje Tiits (Tallinna RSK) hobusel Beryllium.

Sama kõrguse avatud klassi sõidu võit läks Laura Leostele (Tallinna Ratsaspordikool) ponil La-La.

Maarja-Liisa Nõmm hobusel Hippos Foto: Kristina Pärtel

Võistluspäeva avasõit toimus puhtusele kõrgusel 50/60 cm ja sellega said 16 paarist hakkama 12.

Palju õnne kõikidele võitjatele ja kohtumiseni juba järgmisel etapil 02. märtsil.