Tallinna RSK harrastajate karikasarja avaetapil võitsid Reedik Kivisoo ja Merike Hallik

Eile, laupäeval, sai tänavuaastasel esimesel takistussõiduvõistlusel avalöögi Tallinna Ratsaspordiklubi uus harrastajate karikasari, kus võisteldakse tasemetel 70 cm ja 85 cm.

Kõrgemas arvestuses asus eile Veskimetsa maneežis starti 20, madalamas 14 harrastajat. Madalama arvestuse kahefaasilises sõidus jäi teistele püüdmatuks Saaremaa klubi esindav Reedik Kivisoo, kes võistles hobusega Caprice. Teisena lõpetasid võitja järel Reet Evardson (Ruttar) ja Proffit, kolmandana Kalli Kippasto (Simon) ja Lancia. 85 cm arvestuses jõudsid esikolmikusse Merike Hallik (Tallinn) ja Kalver, Noemi Tuvi (Tallinn) ja Windar ning Mailis Timmi (Niitvälja) hobusel Groy.

Lisaks harrastajate sarjale peeti Veskimetsas neli avatud sõitu. 70 cm võit läks Laura Lota Mölderile (Tondi) hobusel Wonderful Surprise, 85 cm parimaks osutusid Rain Koch (Tondi) ja Listra. Kõrgusel 105 cm anti välja kaks esikohta, mis kuulusid Riinu Rahuojale (Hiiumaa) hobusel Pokemon ja Olga Kopõtovale (Tallinna Ratsaspordikool) hobusel Claudia Kardinale. Kopõtova võttis ka teise koha, selle hobusel Efa. Kolmandana lõpetas 105 cm parkuuris Marit Künnapuu (KRT) hobusel Cartini.

Võistluspäeva lõpetanud 115 cm kõrguste takistustega parkuuri parimaks osutus ainukesena ümberhüpped puhtalt läbinud Tarmo Kutsar (Tallinn) hobusel Tetley. Talle järgnesid Marit Künnapuu ja Picanto ning Siim Sinijärv (ESHKS) ja Zandro.