Tallinna RSK karikasarja Laste II etapp Veskimetsas

Eile võeti Veskimetsas mõõtu Tallinna RSK karikasarja Laste Ringi teisel etapil. Kokku võisteldi viies arvestuses.

Karikasarja madalamas klassis (70 cm) kindlustas järjekordse etapivõiduga tabeli esikoha Polina Tsõbizova (Domingo) hobusel Mombol, kes ühtlasi võitis ka sama kõrguse avatud klassi. Karikasarja arvestuses tuli teisele kohale Ketlin Ramjalg (Tallinn) Printsessal ja kolmandaks Marie-Helene Sarapuu (Simon) Simonil. Avatud klassi teine tulemus tuli Teele Kaalult (Simon) Barclay Swingil, kolmandaks platseerus Ketlin Ramjalg Printsessal.

Kõrgemas arvestuses (90 cm) oli Tallinna RSK karikasarja arvestuses parim Maria Hoboko (Kurtna) Martellil, paremuselt järgmised tulemused läksid taas RSK Simon esindajatele – teine koht Kärt Kaal ja Wiking ning kolmas Marie-Helene Sarapuu Simonil. Sama kõrguse avatud klassis võidutses Kärt Kaal Wikingil, teine ja kolmas koht läksid Kristiina Raudnagelile (Märjamaa) vastavalt hobustel Ultra ja Ramona S.

100 cm avatud klassis pääses ümberhüpetele kuus võistluspaari 14-st. Põnevate pöörete ja lõikamistega ümberhüpetel oli kahtlemata üheks favoriidiks Theresa Dee Torjus (Tondi) Lakay’l, kes ka puhta sõidu juures parima ajaga lõpetas. Auväärne teine koht läks Marit Poltimäele (Kurtna) ja Dubaile ning kolmas Polina Tsõbizovale Mombolil.

Võistluse tulemused leiate Tallinna RSK kodulehelt.